Zmrzlina Kratochvíl

Spolupracujeme s firmami

 Nosnými produkty společnosti Bohemilk jsou čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Společnost dále vyrábí zmrzlinové směsi pod značkou Česká zmrzlina z Opočna.
www.ceskazmrzlina.cz
Profesionální vybavení restaurací, barů, cukráren a gastronomických provozů. V širokém sortimentu naleznete zmrzlinové stroje, unikátní výčepní zařízení i spolehlivé evidenční systémy - vše pro gastronomii.

www.cesk.cz
Firma SunCone je předním českým výrobcem zmrzlinových kornoutů a doplňků do zmrzlinových pohárů.

www.suncone.cz
Společnost MALÁČ s.r.o. vybaví kompletně a spolehlivě váši provozovnu, ať jste pekař, cukrář, gastronom velkokuchyně, majitel kavárny, pizzérie, zařizujete rychlé občerstvení, nebo prodej zmrzliny.

www.malac.cz
Sortiment  společnosti Sigroup zahrnuje široký výběr zmrzlinových strojů, jedno-pákových i tří-pákových, zmrzlinové stroje s čerpadly i gravitační. Zdarma odborná konzultace.

www.sigroup.cz
   
 IMESO group Komplexní dodávka profesionálního vybavení gastroprovozů (restaurací, hotelů, cukráren, kaváren, provozů fast food,..), Samozřejmostí pro spol. IMESO je servis nabízených technologií po celé ČR a SR, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

www.imeso-group.cz
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
více
McRAI
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet