Zmrzlina Kratochvíl

Ne, všechny zmrzliny, ledové tříště a další směsi z produkce Bohemilk jsou bezlepkové.

Prohlášení výrobce o obsahu lepku a ostatních alergenů si zde můžete stáhnout ve formátu .pdf

Upozorňujeme, že zmrzlinové kornouty jsou vyrobeny z pšeničné mouky a lepek obsahují.

 
více

Častým důvodem proč někteří prodejci zmrzliny nechtějí dělat Opočno je ten, že většina směsí od jiných výrobců je jim nabízena za zdánlivě nižší ceny. Tento údaj, tedy cena za 1 kg suché směsi, je velmi nepřesný a zavádějící. Zmrzlina z Opočna je jako jedna z mála na trhu vyrobená skutečně z mléka a dalších poctivých surovin bez zbytečných náhražek. Takzvaný nášleh našich zmrzlin je díky tomu naprosto bezkonkurenční a pravděpodobně nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným výrobkem na trhu. Samozřejmostí je, že tuto vlastnost mají naše směsi už po s míchání s vodou, bez nutnosti přídání dalších složek (mléko) a tím i bez dalšího navyšování ceny.

 

Pokud Vám někdo přijde nabízet zmrzlinovou směs a bude argumentovat tím, že cena za 1 kg je výrazně nižší než od Opočna, zkuste si namíchat směs z jeho vzorku a zároveň ze stejného množství např. Mixaru Extra Vanilka a pak si zkuste kolik porcí ze kterého vzorku vyrobíte. Máme léty ověřeno, že zákazník při takovém testu vždy zjistí, že i když je zmrzlina z Opočna dražší třeba i o více než 10Kč na 1 kg (což je cena 1 malé porce), je její výtěžnost natolik vysoká, že se její pořízení vyplatí vždy více než kterákoliv lákavě levná směs, která ale nic nenašlehá.

 

Pokud se rozhodnete prodávat opočenskou zmrzlinu, náklady nebudou vyšší než při prodeji jiných směsí a můžete se spolehnout, že Vaše zmrzlina bude nejlepší v celém okolí.

 
více

Vodová zmrzlina je stálou součástí naší nabídky a jedná se o klasickou zmrzlinovou směs, která neobsahuje mléko.

Sorbeto, neboli dřeňová zmrzlina je v naší nabídce teprve od roku 2013. Rovněž neobsahuje mléko, ale na rozdíl od Vodové zmrzliny má v sobě podíl skutečného mletého sušeného ovoce a díky tomu má jemnější, ale přitom výraznou přírodní ovocnou chuť.

 
více

Ne, receptura opočenských směsí je postavena tak, aby jejich příprava byla co možná nejjednodušší a nemuselo se k nim přidávat nic kromě vody. Do většiny ostatních směsí se opravdu musí přidávat suroviny jako je mléko, nebo smetana, aby se dosáhlo přiměřené kvality. V našich směsích jsou všechny důležité složky již obsaženy, takže zmrzlinu té nejvyšší kvality dostanete už po rozmíchání ve vodě.

Připravit naši zmrzlinu, tak aby byla skutečně nejlepší, zvládne ve Vaší provozovně i brigádnice, která je v práci první den.

Díky tomu, že nepotřebujete žádné další suroviny, máte u nás i jistotu, že náklady na výrobu zmrzliny budou přesně takové jako cena za kterou od nás směs koupíte.

 

 
více

Existují dva hlavní důvody proč tomu tak může být. Hlavní je ten, že někteří koncoví prodejci chtějí více vydělat a tak do směsí dají více vody, než je stanoveno recepturou (2l/1kg). Dosáhnou tak pouze toho, že chuť bude mdlá a špičkový výrobek tak degradují na úroveň ostatních zmrzlin.

Druhým důvodem je zneužívání opočenských reklamních materiálů, které z nás obchodníci vylákají s tím, že samozřejmě budou dělat pouze opočenskou zmrzlinu. Tito obchodníci pak využijí toho, že jiné směsi se prodávají za zdánlivě nižší cenu (odpovídající jejich složení) a bez ohledu na chuť pak pod reklamami renomovaného výrobce prodávají tyto produkty.

 

Oba tyto nešvary nás samozřejmě trápí a velmi usilovně se snažíme s nimi bojovat, aby nedocházelo k poškozování dobrého jména zmrzliny z Opočna.

 

Zajímavou zkušenost s tímto problémem si můžete přečíst zde

 
více

Ano, naše zmrzliny jsou vhodné i k přípravě ve většině typů malých domácích zmrzlinovačů. Pokud máte zájem o menší množství pro domácí použití (nejméně 2kg od druhu), můžete nás navštívit v naší prodejně a směs si u nás koupit. Pokud to k nám máte daleko, můžete si zboží objednat na http://eshop.ceskazmrzlina.cz/

 
více
 
strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů
McRAI
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet