Zmrzlina Kratochvíl

Sezóna stále nekončí

Babí léto je v plném proudu

Vážení zákazníci,

protože se nám množí dotazy jestli ještě rozvážíme a jak dlouho ještě budeme, chtěli bychom Vám oznámit, že i přes pozdní datum všechny rozvozové trasy stále fungují tak jak jste zvyklí.

Stejně jako každý rok budeme rozvážet dokud bude zájem, proto neváhejte a využijte stále trvajících teplých podzimních dnů. Převážnou většinu druhů držíme stále skladem.

 
více

16. - 24. 9. 2013 omezený provoz

Vážení zákazníci,

16. - 24. 9. 2013 máme z důvodu dovolené pouze omezený provoz. V tomto termínu nebudeme provádět rozvoz zboží.  V případě potřeby bude po telefonické dohodě možné zboží zakoupit na naší prodejně. Od středy 25. 9. 2013 budou rozvozy probíhat tak jak jste zvyklí.

V případě dotazů prosíme volejte 777225655

 

Děkujeme za pochopení

 
více

Snídaně s Novou v barvách České zmrzliny z Opočna

Dne 17. 6. 2013 byli do pořadu Snídaně s Novou pozváni zástupci České zmrzliny z Opočna, aby pozvali diváky k ochutnání našich osvěžujících produktů v nadcházejících horkých dnech.

 

Přejeme Vám příjemné letní dny s Českou zmrzlinou z Opočna :-)

 
více

Víte o prodejním místě kde mají reklamy s logem České zmrzliny z Opočna a jejich zmrzlina přitom podle Vás není dobrá? Řekněte nám o tom a zapojte se tak do naší soutěže.

 
více

Zboží pro novou sezonu máme na skladě

Nezapomeňte si včas objednat

 
více

ICE TOUR 2013

Děkujeme za účast

ICE TOUR 2013

Dne 27. 2. 2013 pořádala naše firma společně s týmem České zmrzliny z Opočna prezentační akci na brněnském výstavišti v pavilonu E.

 
více

Žebříček dvaceti nejprodávanějších druhů zmrzliny

Nevíte jakou příchuť pro začátek zkusit? Zvolte ty nejoblíbenější.

Žebříček dvaceti nejprodávanějších druhů zmrzliny

Vzhledem k tomu, že se nás stále častěji dotazujete, které druhy a příchutě zmrzlinových směsí se nejvíce prodávají, připravili jsme zde pro Vás žebříček dvaceti námi nejprodávanějších směsí v roce 2012:

 
více

Předváděcí akce 2013 v Brně na Výstavišti

Vážení zákazníci,

dne 27. 2. 2013 pořádáme na Brněnském výstavišti seminář pro prodejce České zmrzliny z Opočna. Navštivte nás i s rodinnými příslušníky, nebo obchodními partnery a seznamte se s novinkami pro rok 2013

 
více
 
<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8  |  další >>
strana: 7 / 8   celkem: 76 záznamů
McRAI
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet