Zmrzlina Kratochvíl

Proč dělat právě Českou zmrzlinu z Opočna, když ostatní výrobci nabízí svoje směsi levněji?

Častým důvodem proč někteří prodejci zmrzliny nechtějí dělat Opočno je ten, že většina směsí od jiných výrobců je jim nabízena za zdánlivě nižší ceny. Tento údaj, tedy cena za 1 kg suché směsi, je velmi nepřesný a zavádějící. Zmrzlina z Opočna je jako jedna z mála na trhu vyrobená skutečně z mléka a dalších poctivých surovin bez zbytečných náhražek. Takzvaný nášleh našich zmrzlin je díky tomu naprosto bezkonkurenční a pravděpodobně nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným výrobkem na trhu. Samozřejmostí je, že tuto vlastnost mají naše směsi už po s míchání s vodou, bez nutnosti přídání dalších složek (mléko) a tím i bez dalšího navyšování ceny.

 

Pokud Vám někdo přijde nabízet zmrzlinovou směs a bude argumentovat tím, že cena za 1 kg je výrazně nižší než od Opočna, zkuste si namíchat směs z jeho vzorku a zároveň ze stejného množství např. Mixaru Extra Vanilka a pak si zkuste kolik porcí ze kterého vzorku vyrobíte. Máme léty ověřeno, že zákazník při takovém testu vždy zjistí, že i když je zmrzlina z Opočna dražší třeba i o více než 10Kč na 1 kg (což je cena 1 malé porce), je její výtěžnost natolik vysoká, že se její pořízení vyplatí vždy více než kterákoliv lákavě levná směs, která ale nic nenašlehá.

 

Pokud se rozhodnete prodávat opočenskou zmrzlinu, náklady nebudou vyšší než při prodeji jiných směsí a můžete se spolehnout, že Vaše zmrzlina bude nejlepší v celém okolí.

 
 
více
McRAI
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet